Hakkımızda image
Avukat Doğan DİNÇER,  Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nden mezun olup, İstanbul Barosu'na kayıtlı avukattır.İngilizce bilmektedir.

Dinçer Hukuk&Danışmalık Bürosu, Avukat Doğan DİNÇER tarafından İstanbul' da kurulmuş olup, kurulduğundan bu yana hukuk büromuz ağırlıklı olarak Ceza ve Aile hukuku alanında olmak üzere hukukun birçok alanında müvekkillerinin haklarını titiz ve karşılıklı güven ilişkisi içerisinde savunmaktadır. Hukuk büromuz, ceza avukatı ve boşanma avukatı anlamında her türlü çalışmalarını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

Hukuk büromuz; ağırlıklı olarak ceza ve aile hukukundan doğan davalara baktığı için bu anlamda değişen mevzuatları gün ve gün takip etmektedir. Müvekkillerimizin bu süreçte haklarını korumaktadır. Hukukun iki önemli alanı olan ceza ve aile hukukundan doğan davalara tecrübe sahibi  durumundayız. Büromuz; bu anlamda İstanbul'da iyi ceza avukatı ve boşanma avukatı olma amacıyla hareket etmektedir.

Avukat Doğan DİNÇER özellikle Ceza ve Ağır Ceza davalarına giren davalarda elde ettiği başarılarla müvekkillerin haklarını en titiz şekilde savunmuş bu anlamda ceza avukatlığı anlamında savunmanın gücüne inanmaktadır. Bu anlamada, süreç içerisinde müvekkillerle sürekli irtibat halinde olup, titiz ve özverili şekilde müvekkillerin haklarını savunmaktadır.

Büromuz ceza davaları yanı sıra özel hukuk davalarıyla da müvekkillerini savunmaktadır. Bu anlamda özelikle; Gayrimenkul davaları, Tazminat davaları  ve özel hukuk davaları ile de ilgilenmektedir.